Lokalizacja mieszkań

Osiedle Łabędzie usytuowane jest w prestiżowej dzielnicy Tychów – Mąkołowiec. Położony w północno-zachodniej części miasta Mąkołowiec to zielone i malownicze miejsce, gdzie odnaleźć można ciszę, spokój, komfort oraz bezpieczeństwo, a jednocześnie nie trzeba rezygnować z miejskich atrakcji – bliskie sąsiedztwo z najstarszą i najpiękniejszą częścią miasta – Stare Tychy.

 
Nowe mieszkania w Tychach

 
 
Blisko stąd także do centrum aglomeracji - do centrum Katowic można zajechać w 12 minut. Osiedle Łabędzie to zespół kilku kameralnych budynków w zabudowie szeregowej i niskiej zabudowie wielorodzinnej. Osiedle Łabędzie posiada pełną infrastrukturę miejską: nowe szerokie ulice z chodnikami z kostki brukowej, stylowe oświetlenie, publiczne i prywatne miejsca parkingowe (także w garażach podziemnych), place zabaw, dużo zieleni, Specjalistyczne Centrum Medyczne Arkamedic, sklep Groszek, a niebawem także inne punkty usługowe.
 
Komunikację publiczną zapewniają odjeżdzające z przystanku obok osiedla miejskie busy linii S oraz 273. Obok osiedla występuje gęsta sieć ścieżek spacerowych i rowerowych oraz boisko sportowe ...a w pobliżu las.
 
 
 
 

ZOSTAW DANE - ODDZWONIMY!
Osiedle Łabędzie w Tychach to komfortowe apartamenty w prestiżowej dzielnicy, doskonale zlokalizowane z szybkim dojazdem do centrum aglomeracji. Osiedle Łabędzie to zaufany i doświadczony deweloper tyski oferujący mieszkania, lokale i apartamenty mieszkaniowe.

 

Osiedle Łabędzie 2 Sp. z o.o. 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja AZTEQ-DESIGN