LOKALE USŁUGOWE to:

  • lokale pod dowolną działalność

  • powierzchnie od 60 do 125 m2

  • uniwersalny układ

  • wyjście na chodnik

  • parter budynku

Lokale Usługowe

 
 
 
 

 

Lokal usługowy w prestiżowej dzielnicy Mąkołowiec w Tychach o powierzchni 60 lub 125 m2!

 

Oferujemy pod wynajem z możliwością wykupu lokal usługowy w nowoczesnym i energooszczędnym budownictwie na Osiedlu Łabędzim przy ul. Drozdów 44 w Tychach. Lokal mieści się na parterze apartamentowca Łabędzie Park w bezpiecznej zielonej okolicy w samym sercu willowej dzielnicy Mąkołowiec.

Lokalizacja tego lokalu usługowego ma bardzo duży potencjał biznesowy dla usług klasy premium!

Lokal jest obecnie w stanie surowym do samodzielnej adaptacji przez najemcę. Istnieje jednak możliwość doprowadzenia go do stanu deweloperskiego lub pod klucz przez dewelopera.

Lokal jest ustawny i dobrze oświetlony - dzięki okazałym szklanym witrynom do pomieszczenia wpada dużo światła dziennego. Pomieszczenie o powierzchni 125 m2 można zaadaptować wg własnych potrzeb. Dowolna aranżacja zarówno wewnątrz lokalu, jak i na zewnątrz! Istnieje również możliwość podziału lokalu na dwie części o powierzchni ok. 60 m2 - każda z osobnymi wejściami - i wynajęcia tylko jednej z nich.

W lokalu zostało wydzielone zaplecze sanitarne.

Lokal idealnie nadaje się na gabinet stomatologiczny - istnieje możliwość współpracy z pobliskim Centrum Medycznym Arkamedic.

Miejsce to stworzone jest także do otworzenia tutaj własnego salonu kosmetycznego i fryzjerskiego, klubiku dziecięcego, czy prowadzenia małej gastronomii, np. pizzerii.

To Ty decydujesz, co tu powstanie!

 

Na osiedle, gdzie będzie mieściła się Twoja przyszła działalność, prowadzi prosta droga. Zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską (linia S oraz 273) Ty i Twoi klienci z centrum Tychów, Katowic, a także Mikołowa w łatwy sposób tutaj dotrzecie. Przed budynkiem znajdują się miejsca postojowe, dlatego nie ma tu problemu tak jak z lokalami usługowymi, znajdującymi się w centrum, gdzie często nie ma gdzie zaparkować. Ponadto na samym osiedlu mieszka już niemal 5 tysięcy osób, które mogą być Twoimi potencjalnymi klientami!

 

W pobliżu znajduje się Centrum Medyczne Arkamedic oraz dobrze zaopatrzone delikatesy Groszek.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na obejrzenie lokalu.

 

 

Oferujemy:

*Niskie opłaty eksploatacyjne

*Indywidualnie opomiarowane media

*Internet światłowodowy

*Telefon

 

Wynajmij lokal usługowy i spełnij swoje marzenie o własnej działalności!


 

 

 

 
 
 
 

ZOSTAW DANE - ODDZWONIMY!
Osiedle Łabędzie w Tychach to komfortowe apartamenty w prestiżowej dzielnicy, doskonale zlokalizowane z szybkim dojazdem do centrum aglomeracji. Osiedle Łabędzie to zaufany i doświadczony deweloper tyski oferujący mieszkania, lokale i apartamenty mieszkaniowe.

 

Osiedle Łabędzie 2 Sp. z o.o. 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja AZTEQ-DESIGN